کسب ثروت به روش پدر پولدار اثر رابرت کیوساکی

بروز شده در درباره کتاب خوب (فقط 4 دقیقه مطالعه)
کسب ثروت به روش پدر پولدار اثر رابرت کیوساکی

کتاب «کسب ثروت به روش پدر پولدار» نوشته رابرت کیوساکی برای کسانی نوشته شده است که قصد دارند در جایگاهی فراتر از امنیت شغلی قرار گیرند و رسیدن به دنیای استقلال مالی را آغاز کنند، می‌خواهند تغییرات حرفه‌ای و مالی عمیقی در زندگی خود ایجاد کنند و می‌خواهند از عصر صنعتی به عصر اطلاعات گذر کنند.

کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نوشته رابرت کیوساکی

این کتاب از گزینه‌های جدید، راهکارهای جدید و آینده مالی جدید سخن می‌گوید. پدر پولدار می‌گفت: «هرگز بدون داشتن استقلال مالی، به آزادی واقعی دست نخواهی یافت.»

و ادامه می‌داد: «شاید آزادی رایگان باشد، اما به دست آوردنش هزینه دارد.» این کتاب به کسانی تقدیم می‌شوند که مایلند این هزینه را بپردازند.

آیا آزادی مالی دارید؟

کتاب «کسب ثروت به روش پدر پولدار» برای کسانی نوشته شده است که در زندگی مالی به یک چند راهی رسیده‌اند. اگر مایلید با کنترل بر آنچه که امروز انجام می‌دهید، آینده مالی خود را عوض کنید، این کتاب به شما در تعیین جهت و طراحی خط سیرتان کمک می‌کند.

چهار نوع گردش پول در جامعه وجود دارد:

  1. کارمند
  2. خویش‌فرما
  3. کارآفرین
  4. سرمایه‌گذار

بسیاری از افراد روی حقوق ماهانه خود حساب باز می‌کنند و بنابراین، کارمند نامیده می‌شوند. برخی دیگر مانند پزشکان و وکلا خویش‌فرما هستند. دو گروه دیگر کسانی هستند که درآمدشان از راه شرکت‌های خصوصی خودشان است یا از سرمایه‌گذاری‌هایی که کرده‌اند.

این کتاب به شما کمک می‌کند بفهمید امروز در کجای چرخه گردش پول قرار دارید و چگونه می‌توانید مسیر شخصی آینده خود را برای رسیدن به استقلال مالی طراحی کنید. این کتاب در بسیاری جهات بخش دوم کتاب «پدر پولدار، پدر بی پول» است.

این کتاب برای چه کسانی است؟

این کتاب برای آنهایی نوشته شده که مایلند در چرخه درآمد خود تغییر دهند. این کتاب به ویژه برای کسانی است که هم اکنون از نظر شغلی، کارمند و خویش‌فرما هستند و در وسوسه تغییر مکان به سوی کارآفرین یا سرمایه‌گذار هستند. همچنین برای مردمی است که آماده پرواز به ماورای امنیت شغلی و در جستجوی امنیت مالی هستند. این مسیر ساده‌ای نیست اما دستاوردی که در انتهای راه نصیب انسان می‌شود، ارزشش را دارد. این کتاب سفری است به سوی استقلال مالی.

برای یک کارآفرین یا سرمایه‌گذار بودن، باید بتوانید جهتی را که پولتان به سوی آن در گردش است کنترل کنید. این کتاب برای کسانی است که آماده ایجاد تغییرات در زندگی‌شان هستند. برای کسانی که آماده‌اند فراتر از امنیت شغلی حرکت کنند و برای دستیابی به استقلال مالی، پایه‌های شخصی خود را بنا کنند.

عصر اطلاعات در برابر عصر صنعتی

ما در عصر اطلاعات هستیم و این عصر بیش از همه زمانها، موقعیت‌های خاص دستیابی به دستاوردهای مالی را برایمان فراهم کرده است. این موقعیت نصیب کسانی خواهد شد که دارای مهارت‌های گروه‌های کارآفرین یا سرمایه‌گذار باشند تا بتوانند آن موقعیت‌ها را شناسایی کرده و بربایند. برای موفقیت در عصر ارتباطات، هر فرد، نیازمند داشتن اطلاعات از هر چهار بخش این چهار وجهی است.

اگر شما به دنبال پاسخ‌های جدیدی برای حرکت به سوی عصر ارتباطات و گام نهادن در آن هستید، این کتاب برای شما نوشته شده است. به منظور راهنمایی شما در سفرتان به سوی عصر اطلاعات. این کتاب به همه سوالها پاسخ نمی‌دهد … اما در آن، رابرت کیوساکی، درون‌بینی و بینش و فراست عمیق و شخصی و هدایت کننده که در طی سفرش از بخش کارمندی و خویش‌فرمایی به سوی کارآفرینی و سرمایه‌گذاری به دست آورده است را با شما در میان می‌گذارد.

اگر آماده این سفر هستید یا سفرتان به سوی استقلال مالی را از قبل آغاز کرده‌اید، این کتاب به شما تقدیم می‌شود.

درباره رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی می‌گوید: «علت عمده‌ای که باعث می‌شود غالب مردم در تنگناهای مالی به سر برند این است که آنان سالهای سال از عمر خود را در مدارس به سر می‌برند اما در خصوص پول هیچ چیز یاد نمی‌گیند. نتیجه این است که فقط یاد می‌گیرند برای پول کار کنند … اما هیچ گاه یاد نمی‌گیرند چه کنند تا پول برایشان کار کند.»

رابرت کیوساکی در سن 47 سالگی، بازنشسته شد و به آنچه بیش از همه مورد علاقه‌اش بود روی آورد … سرمایه‌گذاری. او کتابهای متعددی برای آموزش شناخت پول و کار با آن، مهارت‌های مالی و روش‌های مختلف کسب درآمد به نگارش درآورده است.

درباره شارون لچر

شارون، نویسنده دیگر این کتاب، مادر سه فرزند، حسابدار حرفه‌ای، مشاور صنایع اسباب‌بازی و چاپ، و یک کارآفرین است. او تلاش‌های حرفه‌ای‌اش را به آموزش اختصاص داد.

شارون پس از همکاری در نگارش کتاب‌های پدر پولدار پدر بی پول و کسب ثروت به روش پدر پولدار اکنون تمرکزش را در تلاش بر روی خلق اسباب‌بازی‌های آموزشی برای کسانی گذاشته است که مایلند مهارت مالی خود را بهبود بخشند و بر آینده مالی خود کنترل قاطعی داشته باشند.

گلاب اصل قمصر تولید بهار امسال

گلاب صالحیان از مرغوب ترین نوع گل محمدی در جهان تولید می شود و دارای عطر خاص و بی نظیری است.

گلاب اصل قمصر تولید بهار امسال
مطالب مرتبط با کتاب خوب