کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون

بروز شده در درباره کتاب خوب (فقط 3 دقیقه مطالعه)
کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون

کتاب «قله‌ها و دره‌ها» اثر دکتر اسپنسر جانسون (نویسنده کتاب چه کسی پنیر من را برداشت؟) برای اولین بار اول ژانویه سال 2009 میلادی توسط انتشارات آتریا به چاپ رسید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا لحظه‌های خوب و بد در زندگی و کار را برای خود مفید و دلپذیر کنید. ممکن است گاهی در زندگی شرایط خوب و مطابق میل پیش برود و گاهی با مشکلاتی روبرو شویم و حال بدی داشته باشیم. وجود دره و قله در زندگی و کار همه انسان‌ها طبیعی است. مهم است که چگونه از دره خارج شوید و برای مدت بیشتری در قله بمانید.

کتاب قله ها و دره ها اثر دکتر اسپنسر جانسون

موضوع کتاب قله‌ها و دره‌ها راه‌های مدیریت لحظات خوب و بد در زندگی و کار است. هر کجای جهان که زندگی کنیم، هر فرهنگ و آداب و رسومی که داشته باشیم، لحظه‌های تلخ و شیرین یا همان دره و قله جزئی از زندگی ما انسان‌هاست. اتفاقاتی مختلفی در زندگی رخ می‌دهند، این احساسات درونی، قدرت ذهن و پاسخ ما به رویدادهای بیرونی است که اوضاع را تغییر می‌دهد.

کتاب قله ها و دره های یک نمونه موفق در زمینه توسعه فردی، روانشناسی و خودیاری است. این کتاب فوق‌العاده به شما نشان می‌دهد که حتی در سخت‌ترین شرایط و محیطی نامناسب، چگونه آرامش خود را حفظ کنید و در مسیر موفقیت قدم بردارید. با مشکلات اقتصادی امروز، کتاب قله ها و دره ها برای شما می‌تواند بسیار مفید است.

داستان قله‌ها و دره‌ها

این کتاب داستان مرد جوانی است که با ناراحتی در یک دره زندگی می‌کند. مرد جوان یک روز با پیرمردی آشنا می‌شود که در قله کوه زندگی می‌کند. در ابتدا مرد جوان متوجه نمی‌شود که با یکی از صلح طلب‌ترین و موفق‌ترین افراد جهان صحبت می‌کند. اما در جریان برخوردها و گفتگوهای بعدی، مرد جوان متوجه می‌شود که می‌تواند اصول قابل توجه و ابزارهای عملی پیرمرد را در زندگی خود به کار گیرد تا آن را به سمت بهتر شدن تغییر دهد.

این کتاب نگاه تازه‌ای به خوشبختی دارد و آن را به شکلی متفاوت ترسیم می‌کند. خوشبختی این است که از دل لحظات تلخ زندگی خود، روزهای شیرین را بسازیم، قدر لحظه‌های خوب زندگی را بدانیم و از آنها لذت ببریم. رفتار خردمندانه شما در روزهای بد، دوران خوب فردا را خواهد ساخت، همانطور که اشتباهات امروز شما در زمان شادی و موفقیت، روزهای بد فردای شما را به دنبال دارد.

طبیعی است، هر کسی، در هر جایی، در کار و زندگی‌اش قله‌ها و دره‌هایی داشته باشد. قله‌ها و دره‌ها تنها دربرگیرنده لحظه‌های خوب و بد نیستند. آنها شامل احساسات درونی تو و واکنشی که در برابر رویدادهای بیرونی نشان می‌دهی نیز می‌شوند.

قله‌ها و دره‌ها به هم متصل اند، اشتباهاتی که در لحظه‌های خوب امروز انجام می‌دهی، لحظه‌های بد فردایت را به وجود می‌آورند. کار خردمندانه‌ای که لحظه بد امروز انجام می‌دهی، لحظه‌های خوب فردایت را می‌سازند.

درباره دکتر اسپنسر جانسون

اسپنسر جانسون حرفه پزشکی را رها کرد تا کتاب‌هایی درباره مهارت زندگی بنویسد. اسپنسر جانسون می‌داند که چگونه یک داستان ساده و فریبنده را تعریف کند که درس‌های عمیقی می‌دهد. مشهورترین کتاب او، چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ در سال 1998 به چاپ رسید. کتابی شگفت‌انگیز که بیش از 50 میلیون نسخه آن در 47 زبان مختلف به فروش رسید.

گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان

صالحیان را به اصالت می شناسند،
گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان را به کیفیت و طبیعی بودن.

گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان
مطالب مرتبط با کتاب خوب